Ar laikotės tinkamo odos priežiūros režimo pagal Jūsų amžių?

Ar laikotės tinkamo odos priežiūros režimo pagal Jūsų amžių?

Šiomis dienomis, kai visi aplinkui kalba apie odos priežiūrą, esame prie jos pririšti, nes tai yra kiekvieno iš mūsų kasdienybė. Tačiau žinoti kokius produktus reikia naudoti odos priežiūrai, yra labai svarbu kiekvienam iš mūsų. Pagrindinis tikslas yra geriau suprasti odą, kad būtų galima sukurti kuo naudingesnius ir efektyvesnius produktus.

Pasak ekspertų, laikas tarp 20 – 30 metų, yra tas dešimtmetis, kurio metu reikėtų sustabdyti odos greitą senėjimą, todėl drėkinimas ir apsauga nuo saulės yra dvi būtinybės. Hialurono rūgštis yra pats svarbiausias dalykas, be to jis tinka kiekvienam odos tipui. Ieškokite produkto su formulėmis, kuriomis būtų užtikrintas greitas odos paviršiaus ir giluminis drėkinimas. Taip pat SPF yra neginčytinas dalykas. Labai svarbu užkirsti kelią ankstyvam odos senėjimui. Šiame dešimtmetyje dažnai atsiranda spuogų, net jei anksčiau tai nebuvo problema. Norėdami tai išspręsti, naudokite produktus, kurie atkurtų riebalų balansą, naikintų spuogus su salicilo rūgštimi bei cinku.

Laikas tarp 30 – 40 metų, tai yra tas laikas labiau galite pastebėti didesnius odos skirtumus, todėl laikas imtis korekcinių priemonių. Šio laikotarpio viduryje daugiausiai žalos pridaro išorinis senėjimas, kurį gali sukelti saulės pažeidimai bei kiti veiksniai. Atitinkamai naudokite produktus su L-askorbo rūgštimi, antioksidantais, kurie yra gryna vitamino C forma, kuri skaistins, stangrins ir apsaugos odą.

Sulaukus 40 metų, senėjimo požymiai yra labiau matomi bei aiškesni. Fiziologiškai oda tampa plonesnė ir mažiau elastinga, nes kolagenas yra sistemingai skaidomas, todėl jo lieka mažiau. Tamsūs ratilai, išsiplėtusios poros, grubesnė odos tekstūra, tai ženklai, kad reikalingas papildomas odos drėkinimas. Raskite valiklį, kuris gyliai išvalys odą, jos nesudirgindamas. Atėjo laikas naudoti produktus su stipresniais antioksidantais, bei kitus vaistus, peptidus, kurie gali padėti stimuliuoti ir padidinti kolageno ir elastino gamybą.

Laikotarpyje tarp 50 – 60 metų, didesni hormoniniai pokyčiai Jūsų kūne sukelia pastebimų pokyčių. Epidermyje yra vertingų lipidų, taip pat laisvų riebalų rūgštys, cholesterolio bei keramidų. Jie odai suteikia švelnų pojūtį, tačiau šiame amžiuje jų sintezė pradeda mažėti, todėl reikėtų naudoti drėkinamuosius produktus, kurie drėkina ne tik odos išorę, tačiau ir vidų.

 

Moterims sulaukus 60 metų, veido ir kaklo elastingumas bus matomas dėl plonos odos ir silpnesnių raumenų. Jei nerūpestingai naudojote SPF, tai ilgalaikis UV spindulių poveikis, turės įtakos. Naudokite retinolį, stebuklingą ingredientą, kuris padeda palaikyti kolageno gamybą, kad pagerėtų odos putlumas. Taip pat tinka drėkinamieji serumai, kuriuos galima sluoksniuoti su kitais produktais.

Elastingumo praradimas vis dar gali būti išspręstas net sulaukus 70 metų. Aktyvus drėkinimas, probleminių vietų mažinimas, bei odos maitinimas, padeda odai tapti putlesnei, tampa tvirtesnė bei spindi. Tai padėtų produktų sudėtyje esantis manuko medus, kuris yra žinomas dėl savo atstatomųjų savybių, yra antioksidantas, antibakterinis ir aktyviai drėkina.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt