Anastasija Voločkova išsirengė Tailande

    Balerina Anastasija Voločkva, neseniai nukentėjusi nuo vagių, išvyko pailsėti į Tailandą kartu su naujuoju mylimuoju Bachtijaru Salimovu. Tailande balerina nusprendė pabandyti patraukti visuomenės dėmesį nauja ganėtinai atvira fotosesija ir internete pasirodė naujos, mažai apsirengusios Anastasijos nuotraukos.

     

    Kiek keistoka, kad nuotraukose nesimato naujojo balerinos draugo, tačiau ji pati pozuoja nesivaržydama. Anastasija pasirodė apsirengusi maudymosi kostiumėlį, įkelta ir nuotraukų, kur ji demonstruoja, jog balerinos įgūdžių taip pat neprarado.

    Kaip ir reikėjo tikėtis, naujos nuotraukos sulaukė didelės balerinos blogo skaitytojų reakcijos. Tiesa, reakcija ne visai tokia, kokios, tikėtina, Anastasija laukė. Skaitytojai kritikuoja baleriną dėl jos išvaizdos, dėl prastėjančios figūros. Anastasija į tai atsako keldama naujas nuotraukas.

    Kažkiek tiesos tame yra, nes Anastasija Voločkova nebeatrodo tokia liauna, kaip anksčiau, tačiau net ilsėdamasi ji stengiasi prisižiūrėti ir dažnokai apsilanko sporto salėje.