6 taisyklės nenorintiems atrodyti nuobodžiai

Off Canvas

 

6 taisyklės nenorintiems atrodyti nuobodžiai

Per visą žmonijos istoriją buvo kuriamos taisyklės ir įvairūs draudimai. Tai buvo daroma ne be pagrindo, nes, tarkim vyrams reikia griežtų, jų išvaizdą formuojančių, taisyklių. Kita vertus, taisyklės ir draudimai kuriami tam, kad kas nors išdrįstu jas sulaužyti arba bent apeiti. Pateiksime jums keletą pasenusių draudimų, apie kuriuos šiandien galima drąsiai pamiršti.

1. Apsirengus švarką negalima mūvėti šortų. Kadaise tai buvo griežtas draudimas, bet dabar jis jau gerokai pasenęs ir nebeatitinka šios dienos realijų. Svarbu tik, kad sutaptų šortų ir švarko kirpimas. Bermudų gyventojai taip rengiasi beveik kasdien ir puikiai jaučiasi.

 

2. Kelnės turi dengti kulkšnis. Dalis tiesos tame yra. Bet tik tokiu atveju, jei rengiatės į oficialų priėmimą ar dalykinį susitikimą. Visais kitais atvejais svarbu jaustis patogiai, o per daug žemai nukarusios kelnės retai tokį patogumą suteikia. Be to, per lietų jos greičiau sušlampa, tad apie patogumą išvis galima pamiršti. Šiandien kulkšnys gali būti matomos arba net pabrėžiamos apsimovus kokias nors ryškias kojines. Svarbiausia nepersistengti ir netapti panašiu į klouną.

 

3. Ruda ir juoda nesiderina. Juoda spalva – universali – , tad su ja adekvačiai atrodo bet kokia kita spalva. Tarkim, prie juodų džinsų puikiai derės beveik bet kokio atspalvio rudi batai. Taip pat svarbu suderinti tarpusavyje ir kitas medžiagas: juodos odinės pirštinės tikrai puikiai papildys rudą vilnonį paltą ir t.t.

 

4. Diržo ir apavo spalvos turi sutapti. Galima įtarti, kad šią taisyklę sugalvojo tie, kurie neskiria ne tik spalvų atspalvių, bet ir pačių spalvų. Jeigu jūsų tokios problemos nekankina, pamirškite kopijavimą ir drąsiai eksperimentuokite kurdami savo stilių. Tiesa, tam tikrais atvejais šios taisyklės vertėtų laikytis. Tarkim prie rudų batų reiktų rinktis panašių atspalvių diržą.

 

5. Kelnės turi būti su kantu. Gyvenimiška praktika rodo, kad ši taisyklė pamažu prisimiršta, tačiau visai nurašyti jos nevertėtų. Kantas būtinas einant į oficialius susitikimus ar renginius, tačiau kasdieniame gyvenime puikiai galima išsiversti ir be jo. Taip pat reiktų žinoti, kokias kelnes reikia kruopščiai lyginti, o kokias – nebūtina. Juk retas kuris vaikščios kantuotais džinsais.

 

6. Venkite džinsinių komplektų. Dailiai tarpusavyje suderinti keli džinsinius daiktus nėra paprastas uždavinys. Kaip įveikti šią įsisenėjusią ir beveik visada teisingą taisyklę? Reiktų mėginti suderinti vienodo atspalvio daiktus. Tamsus džinsinis švarkas gerai atrodys su tamsiais džinsais, tačiau kvailokai su šviesiais. Aišku, jeigu jums patinka, galite taip rengtis. Atrodysite nenuobodžiai, bet ar tai supras aplinkiniai?

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt