6 stiliaus patarimai, kuriuos kiekviena moteris turėtų žinoti

Off Canvas

 

6 stiliaus patarimai, kuriuos kiekviena moteris turėtų žinoti

Kasdien rengtis stilingai ir skoningai yra įgūdis, kurį gali būti sunku įvaldyti. Todėl mes surinkome 6 geriausius stiliaus patarimus, kuriuos turėtų žinoti kiekviena moteris. Nors jie gali pasirodyti paprasti, tačiau šie patarimai pakeis jūsų apsirengimo įpročius. Ir nesvarbu ar eisite į darbą, vakarėlį ar tiesiog papietauti, šie patarimai tikrai padės, kad išėjus iš namų visada atrodytumėte madinga ir pasitikinti savimi.

1. Organizuotai susitvarkykite spintą

Jeigu norite visada atrodyti stilingai, būtina sutvarkyti savo spintą. Taigi pirmiausia reikėtų atrinkti visus nenešiojamus, nepatinkančius ir netinkamo dydžio drabužius, kuriuos galima paaukoti, padovanoti nepriteklių kenčiantiems žmonėms. Tada tvarkingai suskirstykite likusius drabužius pagal kategorijas. Pakabinkite tuos drabužius, kurie turi kabėti, o likusius sulankstykite. Taip pat patartina naudoti arba įsigyti batų lentyną, kad galėtumėte pilnai įsivaizduoti drabužių derinius. Visą tai atlikus jūsų spinta bus kur kas labiau įkvėpianti, matysite tik tinkamus ir patinkančius drabužius, iš kurių sugalvosite derinius , su kuriais pasitikėsite savimi bei stebinsite aplinkinius.

2. Subalansuokite viršutinę ir apatinę dalis

Kad aprangos pasirinkimas būtų sėkmingas, labai svarbu suplanuoti savo aprangą, kur viršutinė ir apatinė dalys papildytų viena kitą. Jei dėvite laisvus marškinėlius, pabandykite juos derinti su prigludusiomis kelnėmis, o jei užsidėjote platesnes kelnes ar sijoną, apsvarstykite galimybę juos suderinti su prigludusiu ar net patrumpintu viršumi.

3. Rinkitės tik tinkamus jūsų figūrai drabužius

Norint, kad spintoje kabėtų vien tik tinkami ir puikiai atrodantys drabužiai, reikia labai strategiškai apsipirkinėti. Svarbu kreipti dėmesį į tokius apdarus, kurie tinka jūsų kūno formai. Jei nesate tikri, kokie drabužiai jums labiausiai tinka, siūlome atsižvelgti į jau dėvimus drabužius, kurie tenkina jus ir atrodo gražiai. Jei jums tinka aukšto liemens džinsai ar suknelė atvirais pečiais, turėtumėte įsigyti kitų to paties silueto kūrinių. O tada galite eksperimentuoti su skirtingais audiniais, spalvomis, raštais žinodami, kad atrodote fantastiškai.

4. Nebijokite eksperimentuoti su raštais

Raštai yra puikus būdas suteikti savo garderobui gyvybės, o jų maišymas yra dar įdomiau. Jei ilgai nešiojote paprastus drabužius arba buvote įsitikinę, kad užsidėję languotus marškinėlius, apatinė dalis turi būti lygi, dabar pats laikas tai pakeisti ir imti skirtingų raštų, gėlių, juostų ir kitų ornamentų drabužius. Tik atkreipkite dėmesį, kad jūsų pasirinkti raštai turėtų papildyti vienas kitą.

5. Rinkitės spalvas, kad jos tiktų prie jūsų odos atspalvio

Ar kada nors susimąstėte, kodėl vienos spalvos jums atrodo puikiai, o kitos ne? Taip yra dėl jūsų odos tono. Norėdami užtikrinti, kad kiekviena dėvima apranga atrodytų nepriekaištingai, pabandykite rinktis tokias spalvas, kurios gerai atrodo ir labiausiai jums patinka. Jei jūsų odos tipas yra šaltas, blankus, įsigykite juodų, pilkų, baltų ar mėlynų drabužių. O jei esate šiltesnio odos tono, nešiokite rudą, raudoną, geltoną bei kitas ryškias spalvas.

6. Apsipirkti eikite tik nusiteikę ir geros nuotaikos

Niekada neikite apsipirkti , kai esate blogos nuotaikos, skubate ar esate pavargę. Kad galėtumėte pasimatuoti drabužius, turėtumėte būti teigiamos nuotaikos, tokiu atveju ir drabužiai atrodys tinkami, ir galėsite išbandyti daugiau variantų. Kadangi dydžiai, išmatavimai skiriasi kiekviename dizaine ir parduotuvėse, būtina pasimatuoti daiktus. Tai svarbu padaryti tam, kad matytumėte bendrą vaizdą, kūrinio dydį, ilgį, ir galėtumėte nuspręsti ar galite jį pirkti.

Taigi, šie 6 paprasti patarimai yra labai galingi. Jei kiekvienas į juos atsižvelgtų, gatvėse vaikščiotų tik stilingi, tvarkingi bei savimi pasitikintys žmonės.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt