4 STILINGI AKCENTAI ŠIO RUDENS ĮVAIZDŽIUI

  Į kokius stiliaus detales verta atreipti dėmesį šį rudenį?

  RAUDONA, RAUDONA IR DAR KARTĄ RAUDONA
  Įsigijusi raudoną paltą ir aulinukus, būsite tikra miesto stileiva. Žinoma, jei nenorite būti labai ryški, galite rinktis ryškius raudonus aksesuarus, kurie tikrai labai pagyvins jūsų drabužius ir stilių. Stilistai ir mados ekspertai lyg susitarę teigia, kad raudona spalva yra šio rudens klasika.

   

  ŽAISMINGUMAS IR GEOMETRIJA
  Kuo daugiau spalvų ir įvairiių formų jūsų aprangoje – tuo šį rudenį jūs stilingesnė. Rinkitės kuo įdomesnius ir nematytus variantus – asimetriškas rankoves, spalvotus intarpus, kniedes, siuvinius ir bet ką, kas pagyvintų kasdienį stilių. Pasirodo, kad suderinti meniškumą ir praktiškumą dabar itin lengva.

   

  ŠVELNIOS SPALVOS
  Tokios, lyg vaikystėje kramtytos gumos. Švelni rožinė, žydra, gelsva ar kreminė. Tokios spalvos iš karto teigiamai nuteikia ir prideda žaismingumo. Jei norite atrodyti jaunesnė, šios spalvos, o ypač jų junginiai, tikrai padės jums taip atrodyti. Papildant tokią jaukią aprangą – puikiai tiks ryškesni aksesuarai.

   

  KAVOS SU PIENU ATSPALVIAI
  Vasarą karaliavusią baltą spalvą keičia šviesūs kavos su pienu atspalviai. Tokie drabužiai kuria moterišką, subtilų ir švelniai romantišką arba net prabangiai klasišką stilių. Jei nežinote ką apsirengti, tokia apranga puikiai tiks, nes spalvos tinka visiems atvejams, tereikia tinkamai priderinti aksesuarus.

   

  Šaltinis: FOTOMODELIŲ AGENTŪRA "MŪZA"