2018 metų šeimos rinkimai

Off Canvas

 

2018 metų šeimos rinkimai

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos‘ rinkimus.  Penktus metus iš eilės bus išrinkta šeima, galinti tapti sektinu pavyzdžiu  visoms Lietuvos šeimoms.

Renkant Metų šeimą vadovausimės šiais kriterijais:

  • šeimos gausumas;
  • šeimos sugebėjimas ne tik išgyventi, bet ir gyventi – tai reiškia, atrasti džiaugsmą ir vertybes šeimoje;
  • šeimos narių dalyvavimas visuomeninėje veikloje, gebėjimas kurti gėrį ne tik savo šeimos rate, bet ir už jos ribų.
  • šeimos darna.

Metų šeimai 2018 bus apdovanota rėmėjų įsteigtais  vertingais prizais, kurie pradžiugins visus šeimos narius.

I KONKURSO ETAPAS prasideda balandžio 03 d. Jo metu kviečiame dalintis įkvepiančiomis šeimų gyvenimo istorijomis, kurios padrąsintų kurti, puoselėti, išsaugoti šeimą. Šeimų aprašymus su fotografijomis prašome siųsti iki gegužės 04 dienos el. paštuŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba registruoti internetu

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezEn1dL9BJB-zrB0YWfsH5Bc6UV1C_cTZZGntfMpDOL9L9aQ/viewform

Šeimas gali siūlyti bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, kaimynai, giminės ir draugai. Taip pat kviečiame ir pačias šeimas  nesikuklinti, ir pasirodyti. Puoselėkime pozityvumą !

 II KONKURSO ETAPAS vyks nuo gegužės 04 d. Už patinkančią šeimą bus galima  balsuoti facebook paskyroje. Balsavimu bus atrinktos 3 labiausiai titulo vertos šeimos. Pagrindinį titulą organizatoriai pasilieka teisę skirti savo nuožiūra vienai iš 3 šeimų.

Gegužės 19-ąją,  švenčiant Tarptautinę šeimos dieną, renginyje „MES už ŠEIMĄ“  

https://www.facebook.com/events/2006423349684638/  bus apdovanota „2018 Metų šeima‘, o taip pat ir kitos konkurse dalyvavusios šeimos.

Daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 605 65455.

© 2020 MADA IR GROŽIS. Visos teisės saugomos. Internetinių svetainių kūrimas ir elektroninių parduotuvių kūrimas: hidra.lt