Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2018 Metų šeimos‘ rinkimus.  Penktus metus iš eilės bus išrinkta šeima, galinti tapti sektinu pavyzdžiu  visoms Lietuvos šeimoms.

  Modelių agentūros "Pegasus" tikslas – padėti savo agentūros modeliams tapti žinomiausiais ir geidžiamiausiais pasaulio mados namų ir reklaminių kompanijų veidais.

   Planuojant renginį ar konferenciją, norisi, jog viskas vyktų sklandžiai. Tam, jog pasiekti šį tikslą, reikia organizuoto darbo. Užsiemę organizaciniais darbais, ne retai pamirštame atkreipti dėmesio į smulkmenas, kurios taip pat lemia didžiają dalį renginio sėkmės.

  Norėdami padėti jums įgyvendinti savo renginio ar konferencijos viziją, siūlome apsvarstyti šiuos aspektus:

  Kiekviena šeima – tai atskira unikali istorija, kurioje apstu problemų, nesėkmių, bet tuo pačiu ir džiaugsmo bei kas kartą naujų pergalių.  Kiekviena šeima – maža valstybė, kurioje yra ir prezidentas ir ministras pirmininkas, ir visi kiti ministrai, dažnai viename asmenyje. Kiekviena šeima – lobis, kartais apsinešęs dulkėmis, kartais žibantis iš tolo... Tačiau niekas nepaneigs, jog ŠEIMA – tai ypatingai didelis darbas, kuriame dirbti turi kiekvienas šeimos narys. Ir tas darbas – visose srityse.

  Sekmadienio vakarą Los Andžele vykusių "Emmy" apdovanojimų publika tikrai visus žavėjo savo išpuoselėtu ir išskirtiniu stiliumi.

  Gražiausia pasaulio moterimi tituluojama Angelina Jolie labai įdėmiai stebima ne tik savo gerbėjų, bet ir viso pasaulio žiniasklaidos.

  Modeliai vyrai mados pasaulyje yra tokie pat svarbūs kaip ir moterys.

  Modeliai, pasinaudodami savo žinomais vardais, neretai tampa ir įtakingais verslininkais.

  Modelis Miranda Kerr atskleidė kaip puoselėja savo grožį.

  Debiutiniame Monikos Pundziūtės muzikiniame ture netrūko nei staigmenų, nei stilingų svečių.

  Moteris, kuri visda stebina savo apranga. Ji nebijo eksperimentuoti ir tai nepalieka abejingų nei moterų nei vyrų.

  Kievienai moteriai aktualu jos grožis ir kiekviena jį puoselėja skirtingai. Šį kartą savo grožio paslaptis atskleidė žinomiausios pasaulio moterys.

  Šiuolaikiniai grožio standartai po truputį keičiasi. Būtent todėl vis daugiau garsiausių pasaulio mados atstovų renkasi išskirtinius modelius.

  Nors šių visiems gerai žinomų apatinių modelių tikrai buvo daug, atrinkome 10 labiausiai išgarsėjusių kaip seksualiausios.

  Nors grožio pasaulyje dažniausiai geidžimiausi modeliai yra lieknutės merginos, šį stereotipą pamažu laužo plius dydžio modeliai.

  Šį savaitgalį susituokė garsiausias šalies modelis – Edita Vilkevičiūtė.

  Birželio 17–18 d. į senąją Trakų pusiasalio pilį Jus kviečia XX Viduramžių šventės dalyviai, kurie sugužės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos. Renginio organizatorius – Trakų istorijos muziejus.

  Tėvo dienos proga greičiausiai ne visi tėvai sulauks dėmesio iš savo vaikų. Galima spėti, jog apie 50% Lietuvos tėčiu vargiai ar bus tą dieną apsupti meile ir dėmesiu, nes Lietuvoje jau dešimtmetis, kai kasmet išyra apie 50% šeimų.

  2017 metų vasario mėnesį Kauno tautinės kultūros centro bendruomenė turėjo puikią progą džiūgauti – folkloro ansamblis „Dailingė“ šventė 10-ties metų sukaktį. Sukaktis ir būtų likusi sukaktimi, jei kolektyvas nebūtų parengęs ir Kauno miesto bendruomenei nebūtų pristatęs ansamblio koncerte „Muzikinis kermošius“  savo kūrybinės brandos.

  Foto studijas, dažniausiai, žmonės įsirengia ne sau, o kitiems. Jeigu gerai pagalvoji, asmenukėms ar pavienėms nuotraukoms tikrai nereikia nei didelių patalpų, nei fonų, nei specialių apšvietimų.

  Vasario 15 d., trečiadienį, 16 val. Trakų salos pilies vakarinių kazematų 16-oje salėje vyks parodos „Vasario 16–oji. Jonas Basanavičius“ atidarymas. Renginį organizuoja Trakų istorijos muziejus ir kviečia paminėti Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo dieną bei žymaus lietuvių visuomenės veikėjo, tautos patriarcho, pirmojo lietuviško laikraščio „Aušra“ redaktoriaus, mokslininko ir gydytojo Jono Basanavičiaus (1851–1927) 90-ąsias mirties metines.

  Naujame psichologiniame romane „Drąsa būti savimi“, kuris skaitytojus pasieks sausį, emocinės sveikatos konsultantė Kamila Golod kalba apie tai, kas rūpi kiekvienam savo gyvenimo kokybe suinteresuotam žmogui, – apie vyro ir moters meilę, tėvų ir vaikų santykius, savo autentiškumo paieškas. Tiksliau – apie gyvenimą „čia ir dabar“, atsiribojus nuo to, kas buvo praeityje ir pernelyg stipriai neprojektuojant ateities. Autorė prasitaria, kad parašyti knygą ją įkvėpė pažintis su psichologu Andriumi Kaluginu.

  Puslapis 1 iš 7
  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper