Mūsų portalas iš tiesų pritraukia didelę skaitytojų auditoriją, nes mes rašome labai įvairiomis temomis. Pagalvokite kiek įvairių potemių telpa po mados ir grožio sąvokomis! Juk tai ir sveikata, ir šventės, ir drabužiai, batai, aksesuarai, automobiliai, interjeras, kultūra, gamta... Žmonėms reikia patarimų ar informacijos kone visais gyvenimo atvejais ir daugelis to ieško būtent internete, nes tai itin patogu. Mūsų žurnalas yra lengvai pasiekiamas visiems, pavyzdžiui, facebook'e mūsų sekėjų yra virš 27000!

  Didelio susidomėjimo dėka, nusprendėme plėsti savo draugų ratą ir padėti jiems didinti jų žinomumą. Ne tik kalbos, bet ir straipsniai, baneriai, nuorodos padeda tai daryti. Mes siūlome Jums prisijungti prie mūsų draugų rato ir tapti „Mados ir grožio“ dalimi. Mes galime jums padėti pritraukti daugiau lankytojų į norimą (jūsų) internetinį puslapį.

  Straipsniai su aktyviomis nuorodomis ar ekrane šmėžuojantys baneriai skaitant straipsnį, analogišką jūsų siūlomoms paslaugoms ar prekėms, patraukia žmonių dėmesį ir skatina pasidomėti daugiau. Tai reiškia, kad jūs sulaukiate didesnio susidomėjusių lankytojų skaičiaus.

  Galime pasiūlyti net kelis tokios reklamos variantus. Pasiūlymų kainoraštis pateikiamas žemiau, o esant individualiems pageidavimams, kainos derinamos asmeniškai.

   

  Jūsų parašytas straipsnis, publikuojamas www.madairgrozis.lt:

  • Vienkartinis mokestis už straipsnį – 20 Eur.
  • Nuo 3 ir daugiau straipsnių, taikome 20 % nuolaidą.
  • Mėnesio mokestis, kai straipsnių skaičius neribojamas – 100 Eur.

  Mūsų prašytas straipsnis, pagal jūsų norimą medžiagą, publikuojamas www.madairgrozis.lt – 50 Eur.

  Interviu + fotosesija + publikavimas www.madairgrozis.lt – 100 Eur.

   

  Baneris dešinėje (280x140) pirmame ir visuose kituose puslapiuose arba aktyvi nuoroda su jūsų raktiniu žodžiu ar puslapio pavadinimu pirmame puslapyje:

  • Mėnesiui – 15 Eur.
  • Metams – 100 Eur.

  Baneris dešinėje (280x140) jūsų pasirinktoje temoje:

  • Mėnesiui – 5 Eur.
  • Metams – 30 Eur.

   

  Jei susidomėjote mūsų pasiūlymu ar kilo klausimų, kreipkitės:

  Tel.: 8 620 94424

  El.p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper