Registracija

  1) paspauskite ant nuorodos "Sukurti sąskaitą" ir užpildykite formą.
  2) gavęs emeilą, patvirtinkite registraciją,
  3) Įkėlkite naują straipsnį,
  4) per 1 darbo dieną administracija jį patvirtins ir straipsnis taps matomas,
  5) po 10 parašytų straipsnių (nenusižengiant portalo taisyklėms) Jums bus suteiktas leidimas straipsnis publikuoti iš karto (be administracijos patikrinimo).

  Straipsnio įkėlimas

  1. Pavadinimas - Įrašomas jūsų straipsnio pavadinimas.

  2. Pavadinimo alternatyva (nuoroda) - šio laukelio pildyti nereikia. Jis užpildomas automatiškai įrašius straipsnį. Jame bus matomas pavadinimas be lietuviškų raidžių su brukšneliais "-" tarp žodžių.

  3. Kategorija - paspaudę su pele ant išsiskleidžiančio meniu išsirinkite kategoriją, prie kurios norėtumėte priskirti savo straipsnį.

  4. Žymės - surašykite straipsnio raktažodžius (pildyti nebūtina).

  5. Turinys - įkelkite savo straipsnio tekstą.

  6. Paveikslėlis - paspauskite ant užrašo "Paveikslėlis" ir atsidarys paveikslėlio įkėlimo meniu. Paspauskite ant mygtuko "Pasirinkti failą" ir savo kompiuteryje nurodykite failą, kurį norite įkelti. Rekomenduotina, kad failas nebūtų didelis (nuo 50 KB iki 300 KB).

  7. Paveikslėlių galerija - paspauskite ant užrašo "Paveikslėlių galerija" ir atsidarys paveikslėlių galerijos įkėlimo meniu. Paspauskite ant mygtuko "Pasirinkti failą" ir savo kompiuteryje nurodykite ZIP failą, kurį norite įkelti. Pažymėkite norimas nuotraukas savo kompiuteryje ir paspaudę dešinį pelės klavišą iškilusiame meniu rasite archyvavimo programą, ant kurios paspaudę suarchyvuosite paveikslėlius į ZIP failą. Paveikslėlių failų pavadinimuose negali būti tarpų tarp žodžių. Rekomenduotina, kad kiekvieno paveikslėlio failas nebūtų didelis (nuo 50 KB iki 300 KB).

  8. Medija - paspauskite ant užrašo "Medija" ir atsidarys medijos įkėlimo meniu. Paspauskite ant mygtuko "Naudoti interneto vaizdo paslaugą". Ir langelyje "ir įveskite video ID" įveskite Youtube kodą.

  9. Išsaugoti - dešiniame viršutiniame kampe paspauskite ant mygtuko "Išsaugoti".

  Taisyklės

  publikuojamas turinys yra kuriamas skaitytojų. Redakcija už publikuojamų žinių turinį ir tikrumą neatsako. Internetiniame portale yra publikuojama skaitytojų atsiųsta ir redakcijos atrinkta informacija. Tai reiškia, jog prisijungusių vartotojų atsiųstos istorijos nėra redaguojamos, o taip pat nėra tikrinamas aprašomų faktų tikrumas, tačiau iškart atmetami akivaizdžiai reklaminio pobūdžio ar etikos normas pažeidžiantys straipsniai. Už faktų pagrįstumą pagal Lietuvos respublikos įstatymus atsako pats naujienos autorius. Draudžiama plagijuoti informaciją, tai turi būti jūsų pačių parašyta istorija ar straipsnis.Taigi atsakomybė už kalbos kultūrą taip pat tenka publikacijos AUTORIUI.

  Atsakomybė

  Redakcija neatsakys už skaitytojo publikuotos medžiagos turinį, formą ir kalbą. Publikuodamas žinią skaitytojas užtikrina, kad jo pateikta medžiaga (tekstinė, grafinė, vaizdinė ar bet kokia kita) nepažeis jokių tretiesiems asmenims priklausančių turtinių ar asmeninių neturtinių teisių, įskaitant autorių teises ir kitas intelektinės nuosavybės teises. Trečiųjų asmenų pretenzijų atveju skaitytojui teks prievolė atsakyti prieš trečiuosius asmenis ir atlyginti žalą, trečiųjų asmenų patirtą dėl skaitytojo pateiktos medžiagos bei informacijos naudojimo. Už talpinamas žinias atsakys juos paskelbę skaitytojai, kurie už neteisėtus veiksmus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn, pavyzdžiui, už šmeižtą, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbės ir orumo pažeidimą ir t.t.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper