Mažiname šlaunų apimtį

  Taip jau susiklostė, kad šlaunys yra probleminė daugelio moterų kūno vieta. Pretenzijas dėl to galima reikšti nebent gamtai, nes ji pasirūpino platesniais moterų klubais tam, kad jos galėtų nesunkiai gimdyti vaikus. Siauros šlaunys šiuo atveju keltų didelių sunkumų.

  Visgi, tenka pripažinti, kad per daug platūs, sunkūs klubai atrodo nelabai patraukliai, nes jiems sunku pritaikyti ne tai kad madingus, bet ir nelabai madingus rūbus.

  Norint efektyviai mažinti klubų ir šlaunų apimtis reikia dietą derinti su fiziniais pratimais bei rekomenduotina dėvėti specialius tamprius apatinius.

  Nusprendėte mažinti šlaunų apimtis? Visų pirma peržiūrėkite savo maitinimosi įpročius. Kuriam laikui tikrai teks atisakyti baltos duonos ir batonų, rūkytų gaminių, riebių patiekalų, saldumynų, mažinti druskos vartojimą. Jeigu tokiam žingsniui nepasiryšite, numesti nereikalingus kilogramus gali būti sunkoka.

   

  Fiziniai pratimai, skirti mažinti klubų apimtis, gali būti atliekami namuose. Tam Jums reiks nedilelio kilimėlio ir maždaug 20 minučių laisvo laiko.

  Pratimai:

  1. Sėskitės ant kelių taip, kad sėdmenys liestų padus. Rankas susidėkite už nugaros ir lėtai lenkitės atgal. Prievartauti savęs nereikia. Lenkitės tiek, kiek leis Jūsų būklė ir savijauta, venkite staigių judesių. Lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Šis pratimas sušildo stuburą prieš pagrindinių pratimų kompleksą.

  2. Pratimas sėdmenims. Atsiklaupkite, nuleiskite galvą žemyn, iš rankų sudėkite tarsi pagalvę veidui. Paeiliui kelkite per kelius sulenktas kojas. Pasistenkite kartu ištiesi ir kojų pirštus.

  3. Dar vienas pratimas. Viskas taip pat, tik tiesiant kojos ištiesiamos per kelius. Kelkite paeiliui kiekvieną koją ir, maksimaliai ištempę, pasistenkite ją užfiksuoti. Tada akimirkai sustinkite ir pamažu grąžinkite koją į pradinę padėtį.

  4. Pratimas vidinei ir išorinei šlaunų pusėms. Gulkite ant šono, ranką iškelkite į viršų ir paguldykite ant galvos, laisvą koją sulenkite per kelią ir perstumkite į priekį. Pamėginkite lėtai pakelti ir nuleisti antrą koją. Pratimą kartokite po 12 kartų kiekvienai kojai.

  5. Kitas pratimas primena ankstesnįjį, tačiau kojos turi būti tiesios. Atlikdami pratimą stenkitės maksimaliai ištempti pirštus. Tai svarbu.

  6. Baigę pratimus gulkitės ant nugaros ir leiskite sau atsipalaiduoti.

   

  Pratimus atlikite vilkėdamos aptemptus apatinius arba elastingas, svorio metimui skirtas, kelnes.

  Po pratimų šlaunims reiktų nusiprausti po karštu dušu, vandens srovę pasukite tiesiai į šlaunų išorinę pusę, o baigus praustis ištepkite šlaunis anticeliulitiniu kremu.

  Nepamirškite stebėti, ką ir kiek valgote. Neleiskite, kad jūsų pilvas gadintų Jūsų išvaizdą.

   

  Virgis Mankus

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper