KĄ RINKTIS – MAKIAŽO ŠEPETĖLĮ AR KEMPINĖLĘ?

  Įvairios makiažo priemonės ir įrankai – be jų daugelis moterų neįsivaizduoja savo kasdienybės. Šį kartą aptarsime makiažo šepetėlių ir kempinėlių skirtumus ir privalumus.

  Išsiaiškinus viską apie šepetėlius ir kempinėles tikrai bus lengviau nuspręsti, kas labiau tinka būtent jums.

  Makiažo šepetėliai moterų pamėgti daug anksčiau nei kempinėlės. Jie tebekaraliauja daugelio moterų kosmetinėse. Šepetėliai gali būti sintetiniai arba natūralaus plauko, skirtingų formų, dydžių, pritaikyti skirtingoms funkcijoms atlikti. Natūralaus plauku šepetėliai vertinami labiau, bet, žinoma, jų kaina neplayginamai didesnė nei sintetinių. Visgi, vizažo profesionalai naudoja abiejų rūšių šepetėlius, bet skirtingiems produktams paskirstyti. Pavyzdžiui, natūraliuosius naudoja presuotai, biriai ar minearlinei pudrai, vokų šešėliams, o sintetinius – kreminėms ar skystoms makiažo priemonėms.

  Makiažo šepetėlių paskirtis dažniausiai nustatoma pagal jų dydį ir standumą:
  dideli ir purūs šepetėliai skirti veidui padengti biria pudra ar bronzatu
  šiek tiek mažesni ir standesni naudojami tepant makaižo pagrindą, kontūruojant veidą, naudojant skaistalus
  maži purūs šepetėliai pritaikyti vokų šešėliams tepti
  maži vidutinio standumo šepetėliai naudojami vokų šešėliams ir maskuokliui tepti
  ploni standūs šepetėliai skirti lūpoms, akims, antakiams formuoti

  Makiažo kempinėlės grožio industrijoje atsirado, palyginus, nelabai seniai, bet jau spėjo užsikariauti savo vietą moterų kosmetinėse ir kasdienėje rutinoje. Su makiažo kempinėlėmis netaliksite tiek daug veiksmų kiek su šepetėliais, jos naudojamos makiažo pagrindui padengti ir veidui kontūruoti. Kempinėlių pagalba priemonės lengviau pasiskirsto ir pasiekiamas natūralesnis efektas. Norint, kad priemones paskirtyti būtų dar paprasčiau, patariama kempinėlę šiek tiek sudrėkinti. Bene svarbiausias jos minusas yra tas, kad ją reikia plauti po kiekvieno panaudojimo (tam yra net specialių priemonių) ir keisti nerečiau nei kas tris mėnesius.

  Pats naujausias ir patogiausias įrankis, pastaruoju metu keičiantis ir šepetėlius ir kempinėles yra silikoninė makiažo kempinėlė – skridinėlis. Jis visiškai nesugeria naudojamo produklo ir reikalauja itin minimalios priežiūros: dėl absoliučiai nepralaidaus ir lygaus pavuršiaus, užtenka tik nuplauti po vandeniu ar nuvalyti makiažo valikliu.

   

  Šaltinis: modelių agentūra PEGASUS

  Rasa Miliauskaitė

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper