MOTERS GROŽIO VADOVAS

  Kiekvienai moters jos išvaizda yra labai svarbi. Štai keli patarimai kaip savimi rūpintis ir puoselėti savo grožį.

  Visų pirma, tiesiog būtina rūpintis ir prižiūrėti savo odą. Pirmas to žingsnis yra šveitimas. Negyvų odos ląstelių pašalinimas ir užsikimšusių odos porų nušveitimas – tai pirmas žingsnis tobulos išvaizdos link. Tik reikia kruopščiai atsirinkti sa tinkamas priemones – jos turi būti švelnios, nedirginančios odos, tinkamos tavo odos tipui, tik tada galėsi džiaugtis puikiais rezultatais.

  Labai svarbu pakankamai sudrėkinta oda. Nuo odos drėgmės priklauso ir jos išvaizda bei sveikata. Tam, be abejo, reikėtų kūną tepti drėkinamaisiais losjonais (geriausiai juos naudoti prieš miegą). Taip pat negalima pamiršti nuolat gerti daug vandens, tai ne tik grožio, bet ir sveikatos šaltinis. Vanduo padeda išlaikyti odos drėgmę, svaikatą, grožį, o taip pat vartojant daug vandens gerėja ir savijauta, nuotaika. Šiandieniniame gyvenima, kai dažnai tenka susidurti su nesveika mityba, ilgomis linksmybėmis, nuolatiniu skubėjimu ir panašiais dalykais, vanduo yra vienas pagrindinių ir lengviausių būdų saugoti ir puoselėti savo grožį.

  Tinkamai prižiūrėkite plaukus. Jų priežiūra irgi turi turėti tam tikrą režimą, o geriausiai galvą plauti vakare, nes tada galite skirti daugiau laiko nei ryte. Juk be galvos plovimo dar reikia plaukus pamaitinti kondicionieriumi, kaukėmis, serumais. Tinkama ir kruopšti priežiūra reikalauja laiko, o rezultatas tikrai džiugina. O taip pat, išsiplovus galvą vakare, kitą dieną juos lengviau suvaldyti, iššukuoti ir suformuoti, nei plaunant ryte.

  Lepinkite ir priežiūrėkite savo rankas bei lūpas. Tai labai svarbu norint gerai atrodyti. Patartina, ypač šaltuoju metų laiku, rankinėje visada turėti rankų kremo ir lūpų balzamo. Rankos ir veidas yra labiausiai šalčio veikiamos kūno vietos, todėl jų priežiūrai ir reikia skirti ypatingą dėmesį. Taip pat verta paminėti, kad į rankas kremą įmasažuojant, jos bus kur kas minkštesnės, švelnesnės, pagreitinsite kraujo apytaką ir rankos lėčiau sens.

   

  Šaltinis: FOTOMODELIŲ AGENTŪRA MŪZA

  Rasa Miliauskaitė

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Palikite komentarą

  Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper